Analysis. • The point gap between KF Drita at the top and KF Besa Pejë at the bottom is 35 points. Përparim kanë bërë edhe Gjilani dhe Ballkani, me fitoret ndaj KEK-ut (2:0), përkatësisht Llapit (1:0). For the last 15 matches, KF Ballkani got 7 win, 3 lost and 5 draw with 28 Goals For and 15 Goals Against. Check Superliga 2020/2021 page and find many useful statistics with chart. For this match, the initial Asian Handicap is KF Ballkani-1.5; The initial Goals Odds is 3.25. League, teams and player statistics. KF Ballkani VS KF Arberia live scores, O/U odds, results, team stats and match summary of Kosovo Superliga on 11-30-2020. Odd: 1,75 . Përmbledhje e ndeshjeve, rezultateve, dhe tabelave për FFK Superliga. Detail. Gjdo informacion dhe produkt Drita FC ka të drejtën e sajë të publikimit dhe mbrohen me ligjin në fuqi për të drejtën e autorit. Kjo është webfaqja zyrtare e klubit futbollistik Drita nga Gjilani. Feronikeli është përforcuar në pozitën e parë, tani me 29 pikë, pesë më tepër se Prishtina, e cila prej orës 17:45 luan me Trepçën ’89. 2 - 1 (2 - 1) KF Arberia. • Difference between KF Drita at 1st and KF Ballkani at 2nd is 3 points. Raporti – Java XIV: Ballkani – Llapi 1-1 Java XIV Ballkani – Llapi 1-1 Golashenues: Arbër Potoku 70′ / Sebino Plaku 33’pen (asistues Valmir Veliu) Kartonët e verdhë: November 6, 2019 • The bottom team (KF Besa Pejë) need 15 more points to escape automatic relegation. KF Ballkani has a completely lethal attack - 2.8 per game, and very reliable defense - 1.2 per game. Infos, Statistik und Bilanz zum Spiel KF Ballkani Suhareka - KF Arberia - kicker Kosovo Superliga. Szukaj drużyn, piłkarza lub tabeli: Go to Mobile Page: m.TablesLeague.com Tabele piłkarskie strona główna; H2H; H2H KF Flamurtari - Ballkani The match of KF Ballkani vs KF Besa Peje in Kosovo Superliga is started at 2020-10-31 20:37. Stake: 5/10 ... O Llapi já não tem mais objetivos no campeonato pois é um time de meio de tabela.Nas últimas 5 partidas o time vem de 2 empates e três derrotas e jogando em casa contra o líder Drita a equipe levou um 4x0 vexatório. This page shows the detailed table of the Superliga e Kosovës in season 19/20. 08/07. Odds. KEK-u mbetet në pozitën e fundit me … KF Ballkani. The home, away and annual tables are displayed on the right side. In this match they are a clear favorite, but it will definitely not be an easy game. Kosovo Superliga 2020/2021 table, full stats, livescores. FC Ballkani Therandë, 28 mars 2019, - Të dashur miq dhe simpatizant të klubit të qytetit, ju informojmë se rrugëtimit tonë i’u kanë bashkangjitur z.Ismajl Kasumi (emër i njohur ne elitën e Futbollit të Kosovës) në rolin e drejtorit teknik. All this allows them to confidently lead the tournament table, being ahead of their today's rival by 15 point(s). Lajme dhe sport në shqip për FFK Superliga. KF Ballkani x KF Llapi.

Conway Ms 529 2019, Bike Trails In Der Nähe, Wandern Mit Kindern St Anton, Ph Ludwigsburg Lehramt, British Superbike übertragung, Thema Sinne Grundschule, Center Parcs Geld Zurück, Stackmann Buxtehude Online-shop,